!מלא את פרטיך בטופס והמתנה בדרך אליך 

צרו איתי קשר

שדות חובהאלינור גורנשטיין בפייסבוק  אלינור גורנשטיין ביוטיוב  אלינור גורנשטיין בטוויטר  אלינור גורנשטיין בגוגל+  אלינור גורנשטיין בלינקדין

מה צריך לקרות לך כדי שתפעל למען עצמך? אולי הידיעה הפשוטה שעם עצמך אתה "תקוע" לכל החיים? ומה לגבי העתיד שלך? גם איתו תבלה את שארית חייך. לעתים משפט קצר, הערה במקום, מצליחה להזיז בנו הרים גדולים. 

התחל היום ליצור את העתיד שלך!

  


רק דבר אחד עושה את החלום לבלתי אפשרי: הפחד מכישלון

לפחד מכישלון צורות רבות לשתק אותנו. אנחנו לא תמיד מודעים כיצד הפחד מכישלון מניע אותנו. באימון אישי יש לך הזדמנות להתוודע ולפרוץ את הפחד מכישלון.


המטרה נותנת משמעות לחיים (צ'ארלס ה. פארקהסט)

בלי מטרות, בלי שאיפות, משעמם. אם אתה מרגיש כי אין לך חלום, שאיפה, מטרה, זה לא כי אין לך כזאת. לכולנו יש חלומות. זה בגלל שאתה לא נגיש לחלומות שלך. בתהליך איתי אעזור לך לעורר את החלומות החבויים.

להאמין רק באפשרויות אינה אמונה אלא פילוסופיה (תומאס בראון)

שוב ושוב אנחנו שוכחים שאנחנו בוחרים את תפיסת העולם שלנו. משפטים כמו "אני אופטימי" או "אני פסימי", כדאי להוציא מהלקסיקון. הכל עניין של פילוסופית חיים - דרך חיים - שניתן לשנות בכל זמן.


לא תמיד מביא המעשה אושר אבל אין אושר ללא מעשה (לורד ביקונספילד)

בסוף היום, האנשים שעשו וחוו דברים בחייהם מרגישים אושר וסיפוק יותר מאלו שלא עשו או ישבו על הגדר. תחשבו על זה.


שום אדם אינו דגול דיו או חכם דיו כדי שמישהו מאיתנו ימסור גורלו בידו.

ולכן אף יועץ, רופא, מטפל, פסיכולוג, מאמן, או כל איש מקצוע אחר לא יוכל להחליט בשבילך. הם יעזרו לך להבהיר את עצמך. הבחירה היא בידייך.


לא די להיות ידען, יש להיות אף פעלתן (גיתה)

בתהליך של אימון אישי יש דגש על הפעולה והעשייה. הפעולה מגיעה מתוך חקירה ובחירה של התוצאות הנכונות לך ולחייך. האימון מתמקד בפעולות ותוצאות.

 

לעתים קרובות בעולם האמיתי, לא המוכשרים הם שמצליחים אלא הנועזים

כולנו מכירים אותם, הם מקיפים אותנו, המצליחים, הנועזים. לדעתי הם גם מוכשרים - מוכשרים בלהעיז, לנסות, להסתכן ולצאת מאזור הנוחות שלהם.

 

שאתה רוצה משהו, היקום כולו נחלץ לעזרתך כדי שתגשים את המשאלה שלך (האלכימאי)

איזה משפט קסום. משפט שגדלתי עליו, ואני מאמינה בו באמונה שלמה.

 


וכמה משפטים חכמים לאימון זוגי
 

מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד

בעת משבר נראה שהכי קל לעזוב ולהתחיל מחדש. אך ברוב המקרים ישנן בעיות שאם לא נטפל בהן יחזרו על עצמן במערכות יחסים נוספות. אז להתחיל לעשות צעד ראשון לקראת הזוגיות שלך זו אפשרות מצוינת. צרו איתי קשר ונקבע פגישה. 

 

במקום שיש רצון ישנה גם דרך (פתגם אנגלי) 

אתם תבואו עם רצון ואני אעזור לכם לסלול את הדרך הנכונה והמתאימה לכם.

 

אם תמשיכו לעשות את מה שעשיתם תמיד, תמשיכו לקבל מה שקיבלתם תמיד

ולכן אם לא תפתחו את הראש לדרכים חדשות בהקשבה לבן הזוג, בתקשורת, בביטוי עצמי שלכם ובאופן הפעולות שלכם תחפרו את הבור שלכם עמוק יותר. יש צורך לעשות עבודה וכן, לקבל עזרה זה לא בושה.

 

סוד ההצלחה הוא דביקות במטרה. (בנימין ד'ישראלי)

יש אנשים שמתייאשים כאשר הם מבינים שיש עבודה שצריך לעשות על מנת לשנות. אך מי שמקדש את הזוגיות שלו כמטרה, לומד לעשות את הדברים הנכונים, מתפתח וחווה סיפוק ואושר בזוגיות שלו.

 

Share in FacebookTweet it!